Suknie ślubne


Suknia ślubna to dla Panny Młodej najważniejszy element ślubu. Musi sprawiać, że kobieta wygląda pięknie i olśniewająco. Suknie ślubne, które prezentujemy charakteryzują się wysoką jakością materiałów oraz precyzyjnym wykonaniem. Sprawiają, że wyglądasz olśniewająco. Właśnie te czynniki skłoniły nas do rozpoczęcia współpracy z naszymi dostawcami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolekcjami sukni ślubnych i do wizyt w naszym salonie.


Nakrycia głowy

Nakrycia głowy, to obok sukni ślubnych nasza kolejna pasja. Tworzymy wyjątkowe, indywidualne nakrycia. Kapelusze, fascynatory, toczki, welony ślubne. Dwudziestoletnia praca w modniarstwie sprawia, że zawód ten nie ma dla nas tajemnic. Kochamy to co robimy i możemy wykonać każde nakrycie z praktycznie każdego materiału. Jeśli zobaczysz u kogoś lub na zdjęciu np. fascynator, który Ci się podoba napisz nam o tym lub prześlij zdjęcie a my wykonamy dla Ciebie podobny.


Suknie wizytowe

Proponujemy oryginalne, jedyne w swoim rodzaju suknie wizytowe na specjalne okazje. Modne kroje, bogata kolorystyka, dobrej jakości materiały. Każda kobieta znajdzie u nas odpowiednią dla siebie kreację.


Pozostała oferta

Dodatki ślubne, dodatki wizytowe, materiały modniarskie, szatki do chrztu - asortyment dostępny w naszym salonie i sklepie internetowym.Umów się na wizytę

kontakt
Aktualności

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyprzedażową ofertą sukienek z poprzedniej kolekcji - modele dostępne rownież w naszym sklepie internetowym.

  

Suknia FAME biała rozm.38 cena 1200,00

       

                                                                  

Suknia FATATO biała rozm.40 cena 1200,00

  


Suknia FUSETTE ecru rozm.38 cena 1200,00

   


Suknia FIGA biała rozm.38 cena 1200,00

    


Suknia HOLIDAYS biała rozm.38 cena 1200,00

  

Kolekcje sukni